Náš rodinný penzion má k dispozici kapacitu osmi pokojů. Z toho je šest pokojů jednolůžkových a dva pokoje jsou dvoulůžkové s lůžky u sebe. Pokud je požadavek na oddělená lůžka na dvoulůžkovém pokoji, je možnost tomuto požadavku vyhovět.

Každý pokoj je vybaven vlastním socilálním zařízením, lednicí, televizí a bezplatným přístupem k wi-fi přípojnému bodu nemomezeně a v prostorách celého penzionu. Úklid na pokojích je prováděn každý den. Pokoje požadujeme uvolnit v den odjezdu do 10:00 hod, pokud se předem nedomluvíme jinak. Jako možnou službu nabízíme vyprání a vyžehlené vašeho prádla.

Jednolůžkový pokoj 1.200 Kč / noc

plochá TV, sociální zařízení, wi-fi, lednice, snídaně formou švédských stolů

Pro pohodlí návštěvníků našeho rodinného JD Penzion(u) jsme připravili prakticky zařízené jednolůžkové pokoje. V těchto jednolůžkových pokojích najdete kromě standardního vybavení také lednici, wifi (zdarma), satelit, plochou televizi, sociální zařízení.

V JD Penzion(u) máme šest jednolůžkových pokojů, které se nacházejí v obou patrech. Na každém patře jsou tři jednolůžkové pokoje a čtyři z nich mají výhled do klidné zahrady. V případě potřeby není problém kdykoliv přistlat i druhé lůžko. V ceně každého pokoje je také snídaně formou bufetu.

1

standardní obsazení

6

pokojů

Dvoulůžkový pokoj 1.500 Kč / noc

plochá TV, sociální zařízení, wi-fi, lednice, snídaně formou švédských stolů

Pro pohodlí návštěvníků našeho rodinného JD Penzion(u) jsme připravili také prakticky zařízené dvoulůžkové pokoje. V těchto dvoulůžkových pokojích najdete kromě standardního vybavení také lednici, wifi (zdarma), satelit, plochou televizi, sociální zařízení.

V JD Penzion(u) máme dva dvoulůžkové pokoje, které nazýváme také manželské. Pokud je potřeba, můžeme postele kdykoliv oddělit nebo pokoj připravíme jako jednolůžko. V ceně každého pokoje je také snídaně formou bufetu.

2

standardní obsazení

2

pokoje